cat

Profil autora

Obrazek użytkownika kkozlowski
Imię i nazwisko: Kacper Kozłowski
 

Absolwent dziennikarstwa i komunikacji społecznej po Karkonoskiej Państwowej Wyższej Szkole w Jeleniej Górze. Doświadczenie na stanowiskach redakcyjnych zdobywał w lokalnej gazecie samorządowej oraz w portalu o tematyce politycznej.

Interesuje sie polityką, dziennikarstwem. Miłośnik kotów i papug. W wolnych chwilach ćwiczy Taekwondo. Dzięki portalowi e-lecznica.pl po raz pierwszy połączył życie zawodowe z miłością do zwierząt

Jeśli coś Cię zainteresowało i masz pytanie do naszego specjalisty napisz do niego. Pamiętaj, aby w tytule swojej wiadomości podać tytuł artykułu w związku z którym piszesz.

 

 

Artykuły autora w portalu

  • Kot to jedno z najbardziej popularnych zwierząt domowych na całym świecie. Oswajanie tego zwierzęcia może okazać się prawdziwym wyzwaniem.
  • Jedną z najbardziej stresujących sytuacji jest gdy zaginął pies, budzi się w nas niepokój. Nasuwaj się pytania: jak szukać psa? gdy pies uciekł a może został skradziony? przeczytał ten artykuł, abyś wiedział jak odnaleźć swojego pupila.
  • Osoby korzystające z własnego środka transportu mają ten komfort, że mogą zabrać ze sobą swojego psa, kota lub inne zwierzątko. Niestety nie każdy może pozwolić sobie na taką wygodę i musi skorzystać z usług przewoźników co często stwarza problemy...
  • Wprowadzenia zwierząt na plaże budzi wiele kontrowersji i ma swoich zwolenników jak i przeciwników. Zazwyczaj w dyskusji tej uwaga skupiona jest na psach.
  • Każdy z nas na pewno kojarzy lekcji historii staroegipskie malowidła przedstawiające koty często jako wizerunek boga. Koty były otoczone w starożytnym Egipcie szczególną czcią.
  • Buldog francuski to jeden z trzech przedstawicieli buldogów obok angielskiego i amerykańskiego, choć według kynologów zaliczany jest do rodziny molosowatych.
  • Pies to najlepszy przyjaciel człowieka. Ich historia jest bardzo długa i ciekawa.
  • Grzywacze chińskie to psy, które od bardzo dawna dominują swoją liczebnością na wystawach psów. Te zwierzęta o niestandardowym wyglądzie i łagodnym charakterze świetnie nadają się do życia miejskiego.
  • Co raz popularniejszą praktyką staje się adoptowanie zwierząt ze schroniska. Wiele osób nie zdaje sobie nadal sprawy jakie korzyści płyną z adopcji psa lub kota, a tym bardziej nie myślimy o ciężkiej pracy i poświęceniu.
  • Koty od bardzo dawna towarzyszą człowiekowi. Każdy z nas wie, że w starożytnym Egipcie były otaczane czcią, ale mało z nas wie skąd one pochodzą i kiedy nastąpiło ich udomowienie.